FLORA ( Roślinność )
Specjalistyczne centrum ogrodnicze poleca m.in: odżywki, nawozy, doniczki, akcesoria ogrodowe.

FLORA ( Roślinność ) There are 204 products.

Subcategories

 • Odżywki
  Rośliny doniczkowe w domu, na balkonie, tarasie czy wystawione do ogrodu wymagają szczególnej pielęgnacji i nawożenia, bo w doniczce mieści się niewielka ilość ziemi, więc nawet gdyby była bardzo żyzna, to zapewnia roślinie składniki pokarmowe tylko przez pewien czas a potem trzeba je systematycznie uzupełniać.
 • Szkodniki
  Nie każdy mieszkaniec naszego ogrodu jest pożądany. Wiele mniejszych lub większych żyjątek to nieproszeni goście, którzy mogą poczynić wiele szkód wśród roślin użytkowych i ozdobnych. Jeżeli najazd szkodników przybiera rozmiary klęski żywiołowej i zmienia się w koszmar spędzajacy sen z oczu, nawet najbardziej pokojowo usposobiony ogrodnik musi przystąpić do walki. Zwycięstwo zależy od stopnia poznania przeciwnika i konsekwencji w zwalczaniu szkodnika a jeszcze lepiej zapobieganiu niechcianym wizytom.
 • Doniczki
  Doniczki i osłonki dostępne w różnych kolorach i kształtach świetnie podkreślą piękno naszych roślin. Najczęściej spotykane są doniczki ceramiczne, gliniane i plastikowe. Mniejsze doniczki i osłonki będą świetną ozdobą parapetu czy też stołu kuchennego. Te większe najlepiej sprawdzą się w dużych pomieszczeniach takich jak salon. Jeśli mamy naturę lenia lub często nie ma nas w domu wybierzmy doniczkę lub osłonkę z systemem nawadniania, który pozwoli ograniczyć częstotliwość uzupełniania wody w pojemniku. Jeśli natomiast nie mamy pomysłu, gdzie postawić nasze rośliny doskonałym rozwiązaniem będzie stylowy kwietnik.
 • Nawozy
  Nawozy oraz środki do nawożenia i pielęgnacji roślin dla profesjonalistów i amatorów. Organiczno-mineralne nawozy płynne. Organiczno-mineralne nawozy stałe. Mineralne nawozy płynne. Mineralne nawozy stałe granulowane i krystaliczne. Nawozy do fertygacji. Nawozy o przedłużonym działaniu. Pałeczki nawozowe. Środki ochrony roślin do bezpośredniego stosowania na roślinach uprawianych w domu, na balkonie i w ogrodzie
 • Akcesoria
  Sklep ogrodniczy Flora i Fauna oferuje szeroką gamę roślin ozdobnych, narzędzia ogrodnicze, figury ogrodowe, rośliny i drzewka ozdobne, oraz wiele innych produktów do ogrodu.
per page
Showing 25 - 36 of 204 items
Showing 25 - 36 of 204 items